Hizmetlerimiz

EKO SAV İLAÇLAMA HİZMET DETAYI

İşletmeler için büyük prestij kaybına sebep olan ve bilinen yaklaşık 2000 civarında hastalık etkeni taşıyan, tüm gıdaları enfekte edebilen, farkında olunmadan büyük ekonomik kayıplara sebep olan haşere ve fareler için bilimsel metotlar ile insanlara ve çevreye zarar vermeden gerekli önlemler alınmalı, düzenli olarak haşere mücadelesi ve kontrol yapılmalıdır. Ampirik ve amatör yöntemler ile yapılan haşere mücadeleleri sorunu ortadan kaldırmadığı gibi, haşerelerin hem daha fazla yaygınlaşmalarını ve saklanmalarını teşvik etmekte hemde direnç geliştirmektedir.

Ayrıca başarısız bir mücadele için yapılan harcamaların hepsi tamamen ekonomik bir kayıp niteliğindedir.

Bilinçsiz kullanılan biyosidal ürünler farelerin yemden uzaklaşmasına, yeme karşı tolerans geliştirmelerine yol açarak kemirgen mücadelelerini zorlaştırmaktadır. Zararlılarla mücadele tek uygulama ile ortadan kaldırılmayacağı gibi etkin ve peroyodik mücadele ile ortadan kaldırılabilen zararlı popülasyonu mücadele bırakıldığında tekrar geri dönmektedir. Kapalı mekanlarda hamamböcekleri, pire ve kemirgenler başlıca haşere popülasyonlarını teşkil etmektedir. Hamam böcekleri ve fareler çabuk üremeleri ve kolay saklanmaları nedeniyle zararlıların en önemlileridir.

Üreme süreleri yaklaşık 40-50 gün aralıklarla tekrarlanır. Bu da mücadele periyodunu belirler, dışardan taşınan yumurtalarla beraber düşünüldüğünde aylık ilaçlama ideal bir periyot olmaktadır.

"EKO-SAV" Uzman kadromuz ile modem ve teknolojik yöntemlerle çalışıp WHO Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış biyosidal ürünler kullanarak haşerelerle mücadele hizmetlerinizi yerine getirmektedir.

Bait enjeksiyon, yem kutu yöntemler, mikro enjeksiyon, pulverize sprey ve ULV fumigasyon uygulamaları ve yöntemlerini kullanmaktayız.

Disiplinli, bilinçli ve saygılı ekibimizle bu uygulamaları yapmakta ve çalışırken birimlerinizin hiç bir işini aksatmamaktayız.

Mevcut portföyümüz oldukça geniş olup bütün müşterilerimiz aynı zamanda referansımızdır.

Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyar, bilgi ve değerlendirmelerinize saygıyla sunarız.