Misyonumuz

Firmamız, zararlı mücadelesi ve kontrolü amacıyla 2004 yılında Vasfi GÖLBAŞI tarafından EKO SAV İLAÇLAMA SOSYAL HİZMETLER adıyla kurularak İstanbul genelinde hizmet vermeye başlamıştır.Edindiğimiz tecrübe ile Fabrikalar, Restaurantlar, Hastaneler,Pastaneler, Konutlar, Catering Firmaları vb. insanların yaşam alanlarında zararlı mücadelesi ve kontrolü konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimizi deneyimli kadromuzla gerçekleştirmekte, Ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilgilerini sürekli güncelleyen, ziraat mühendisi ve deneyimli personellerimizle profesyonel bir yaklaşım içerisinde uygulama ve kontroller yapmaktayız.

T.C. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ve (WHO) Dünya Sağlık Örgütü tarafından tavsiye edilen ilaçları kullanan firmamız, müşterilerine,daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Dünya Sağlık Örgütü, (WHO) ve Dünya Standartlarında insanlara ve çevreye zarar vermeyen uygulama ve kontroller yapmaktadır.

Firmamız, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından yayınlanan "Biyosidal Ürünlerin Kullanım Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik" gereği YETKİ BELGESİ almıştır.

Firmamız, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesini de alarak TS8358 Ev, İşyeri ve Yerleşim Alanları Zararlıları İle Mücadele Hizmetleri Genel Kuralları Standardına uygun hizmet vereceğini taahhüt etmiştir.

Çevre ve Halk Sağlığı'nı tehdit eden zararlıların kontrolünde temel hedef, uygulanan çeşitli yöntemlerle bu zararlıları yok etmek veya hayat döngülerini kırarak çoğalmalarını engellemek şeklinde olmalıdır.

Uzman kişilerin kontrol ve denetiminde yapılacak olan bu uygulamaların yanında, öneriler doğrultusunda idari tedbirlerin alınması da sağlanarak zararlıların Halk Sağlığı'nı tehdit etme riskleri azaltılmalıdır.

Dünyada, Çevre ve Halk Sağlığını tehdit eden zararlılarla uzun yıllardır periyodik mücadeleler yapılmaktadır. İnsan ve toplum sağlığı açısından bakıldığında konusunda uzman, ciddi, insana yatırım yapan, kaynakları en verimli ve çağdaş kullanabilen, akılcı, sorunlara var olma mantığı ile değil, çözme mantığı ile yaklaşan şirketler önem kazanmaktadır.